Video Çekimi

Biz Drone Stüdyo ekibi olarak video çekimi hizmeti de vermekteyiz. İster özel bir gününüz olsun, ister anı olarak kalmasını istediğiniz tüm anları sizler için ölümsüzleştirebiliyoruz. İzmir’de Video Çekimi hizmetleri genel olarak hangi günler için isteniyor başlıklar altında birlikte açıklayalım.

Doğum Günü Video Çekimi

Genel olarak doğum günleri özellikle anne ve babalar için çok özel günlerdir. İlk yaşından itibaren mumlar ve çeşitli süslemeler ile kutlanan doğum günlerinde profesyonel olarak video cekimi yapmak, ileride bugünleri çocukların hatırlamasına yarayacak en büyük anıdır. Genel olarak cep telefonları ile çekilebilen bu görüntüler zaman içerisinde telefonların bozulması, değişmesi gibi nedenlerden kaybolmakta ve doğum günü video‘ları kaybolmaktadır. Oysa ki fotoğraf albümü içerisine ilave edilen bir dvd ile kutlanan doğum gününün ölümsüzleştirilmesi ve çekilen doğum günü videosunun uzun yıllar saklanabilmesi mümkündür. Aynı zamanda video cekimleri enstantanelerinin doğru kurgu ve montaj ile birleştirilmesi, doğum gününe katılan kişilerin birer cümle ile doğum günü kutlama mesajları bu videoya ayrı renk katacaktır. Yıllar sonra bu doğum günü videosunu izleyen kişiler için ise geçmişi, mutluluk içinde anma olanağı bulmasını sağlayacaktır. Sizlerde İzmir’de Doğum Günü Video   için hemen bizi arayabilir, ekonomik fiyatlar ile video çekim hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

video cekimi

Etkinlik Video Çekimleri

İzmir’de şirketleriniz, müşterileriniz, çalışanlarınız için düzenleyeceğiniz özel günler için etkinlik video çekimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal tanıtım filmi için yazımıza göz atabilirsiniz. Sony ve Panasonic markalarına ait kullandığımız video kameralar. Kullandığımız ışık ekipmanları, ayrı yardımcı şaryo, gimbal v.b cihazlar ile profesyonel olarak hazırlayacağımız etkinlik video çekimlerinizi sosyal medyadan da paylaşabilirsiniz. Bu sayede yaptırmış olduğunuz video cekimi ile hem marka bilinirliğini arttırmış olursunuz. Hem de bu etkinliğe katılan kişiler için özel bir anı oluşturabilirsiniz. İzmir ve İlçelerinde hizmet verdiğimiz video çekimi hizmeti ile anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Aynı zamanda;

Karşıyaka video, Konak Video yapımı, Bornova Etkinlik çekimi, Alsancak özel gün videoları, Balçova video çekimleri ile bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Video Çekim Fiyatları 

Çekim fiyatlandırmaları çok farklılıklar gösterebilmekle birlikte bir ekipman ve operatör kiralamalarında standart ücret vermeye çalışıyoruz. Tabii ki video çekim fiyatları gidilecek yerin uzaklığına göre de değişebiliyor. Genel olarak 2-3 saatlik bir vidyo çekim (video çekimi) ücreti 300-400TL, kurgu ve montaj hizmeti içinde yapılacak video kurgusuna göre 200TL ile 600 TL arasında değişebiliyor. 

Tüm video çekimi istekleriniz için bizden fiyat almadan karar vermeyin. Bizi arayın…

Diğer hava araçları ile video çekimleri ihtiyaçlarınız için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir