Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi bir şirket, işletme, firma-kurum ya da ürünün tanınabilirliğini arttırmak, akılda kalmak ve hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmak adına seçilen en kısa ve etkili anlatım yöntemidir. Belli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış olan kurumsal tanıtım filmi, ulusal ve uluslararası alanlarda sizi bilinir kılmak, prestijinizi arttırmak ya da yeni yapılacak bir atılımın geniş ve detaylı bir şekilde anlatılmasını sağlamak amacıyla da tercih edilebilir. Bu filmler bu güne kadar yapmış olduğunuz çalışmalarınızı, kurumsal vizyonunuzu, sektördeki yerinizi, gelişiminizi ve itibarınızı da ön plana çıkarır.

Tanıtım Filmi Başlangıç

Tanıtım filminin hazırlama sürecinde öncelikle sizinle hangi faaliyet alanı  üzerinde çalışıyorsak yerinizin  farklı alanlarında keşif yaparak açıları ve sahneleri belirliyoruz. Uygun olması durumunda havadan çekime mutlaka yer veriyoruz.  Doğru kompozisyonu yakalamak adına da iç mekan çekimlerinde dakika veya saat bazlı sınırlandırma yapmamayı tercih ediyoruz..

Tanıtım Filmlerini Nasıl Çekiyoruz?

Dijital ortamın sağladığı imkanlar ile maksimum verimi alabilmek adına tanıtım filmlerinizde en son teknolojik cihazlar, mükemmel kurgulama ve tercihe göre dikkat çekici animasyonların yanı sıra profesyonel seslendirmeler de kullanıyoruz. Standart bir kurumsal tanıtım filminin 3-5 dakika arasında olması da özellikle internet ortamında paylaşılacak filmler için önem taşıdığını biliyoruz. Bu nedenle yapacağımız tanıtım filminin bu süreler içerisinde hem akılda kalıcı, hem etki bırakıcı, hem de ilgi çekici olmasına özen gösteriyoruz.

İzmir TANITIM filmi ile yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

TANITM FİLMİ ile EKSİK PARÇANIZI TAMAMLAYIN……

GRAND ONTUR ÇEŞME OTEL TANITIM FİLMİ

AGRA YAPI TANITIM FİLMİ

HAS KONYALI KURUMSAL TANITIM FİLMİ

BİOLAB LABORATUVAR  GRUBU TANITIM FİLMİ

ARTEMİS ARITIM A.Ş. KURUMSAL TANITIM FİLMİ