İzmir Evlilik Teklifi

İzmir‘de yaşıyorsunuz ve hayatınızın kalan kısmında hayat ortağı olacağınız kişiye İzmir’ de evlilik teklifi edeceksiniz. Ama bu teklifin diğerlerinde farklı ve ilgi çekmesini istiyorsunuz. İzmir‘ de İster kapalı alanda, isterseniz de açık alanda yapmak istediğiniz evlenme teklifinde size yol gösterecek profesyonel bir ekiple karşınızdayız.

Ekibimize aklınızdan geçeni paylaşmanız, partnerinizin hoşlandığı şeylerden biraz bahsetmeniz yeterli. İster İzmir’ de yatta evlilik teklifi nde bulunun, isterseniz size özel hazırlanmış suite bir odanın balkonunda. Yapabileceklerimiz tamamen hayallerimiz ile sınırlı…

Evlilik Teklifi

İzmir Evlilik Teklifi Drone Çekimi

Her şey yolunda gidiyor ve mutluluğunuzu artık taçlandırma zamanı. Her fert gibi sizde artık sevgiliniz ile daha çok vakit geçirmek ve bir hayatı paylaşmak istiyorsunuz. Her şey tamam… Evlenmeye karar verdiniz ve evlenme teklif etmeye karar verdiniz. Teklif sırasında hatıra kalması için hiç bir anı kaçırmamak ve kayıt altına almak istiyorsunuz. Drone Stüdyo ekibi bu

evlenme teklifinde drone çekimi

mutlu gününüzü ölümsüzleştirmek için hizmetinizde. İster havadan drone ile video çekimi yapalım, isterseniz de drone ile sevgilinize tek taş yüzüğünü getirelim. Drone ile İzmir’ de evlenme teklifinde ayrıca çekimler sırasında dilerseniz yerden video çekim ekibimiz ile de bu anı özelleştirmeniz için ses kaydınızı da alalım. Dronlar için ses kayıt özelliği bulunmamasından dolayı

yapacağınız teklifte ses kaydı olmayacaktır. Yer ekibi ile birlikte hem fotoğraflarınızın hem de videonuzun çekilmesi ile ölümsüzleşecek bir evlilik teklifi klibine sahip olabilirsiniz.

İzmir’ de Evlenme Teklifi Nasıl Edilmeli?

  • Kişiye özel olan evlilik teklifi konseptlerimiz ile İzmir ve çevresinde sizlere yol gösteribilecek bir kaç noktaya değinmek isteriz.
  • Özel bir Yüzük alın. Yapacağınız evlilik teklifini sıradanlıktan çıkaracaktır.
  • Şık giyinin ve bakımlı olun. Öncesinde kendinize yapacağınız kişisel bakım evlenme teklifi ederken kendinize olan güveni daha da arttıracaktır.
  • Klişe ve demode evlilik tekliflerinden vazgeçin. Kimi insan için bir bahçe özel olurken kimi insanlar içinde yat ya da özel teknede evlenme teklifi beklentisi yüksektir.
  • Özel bir gün olacağını asla belli etmeyin. Yakın arkadaşlarından destek istemek genel olarak evlilik teklifinde bulunacağınız kişininde bu durumu bilmesi demektir.
  • Birlikteyken acil gitmeniz gereken bir yer ya da bir durum olarak gösterin.
  • Evlilik teklif ederken gözlerinin içine bakın.
  • Teklif sırasında romantik bir müzik her zaman her iki taraf içinde rahatlama sağlayacağını unutmayın.
  • Evlilik teklifi sırasında diz çökün ve kendisine özel olduğunu hissettirin.
  • Gülmek yerine gülümsemeyi tercih edin.

 

 

 

 

 

İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlenme teklifinde sizlere en doğru konsepti hazırlaması için çalışan ekibimiz, İzmir’ de evlilik teklifi edecek kişiler için özel olanaklar sunmakta.

 Evlenme Teklifi

 Evlilik Teklif Etmek

kumsalda evlenmek

 Evlenme Teklifi

Ve diğer seçenekler için bizimle iletişime geçin….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir