İzmir Drone Çekimi

İzmir drone çekimi ne ihtiyacınız var? Drone Çekimi havadan video ve fotoğraf çekimleri reklam, tanıtım faaliyetleri için kullanılmakta olup, hizmet verdiğimiz İllerin başında da İzmir  gelmekte. Aslında ilk akla gelen düğün, dernek gibi etkinlikler olsa da drone çekimi İzmir ilinde  tarım, sanayi, kontrol, denetim amaçlı bir çok kurum ve kuruluşta kullanılıyor. Öyle ki son zamanlarda İzmir ve bir çok ilde drone ile kesilen trafik cezalarını da sıklıkla görmekteyiz. Tabii ki sadece ceza anlamında değil kontrol amaçlı da kullanılmakta. Peki drone çekimi İzmir için hangi sektörlerde ağırlıklı kullanılıyor gelin birlikte bakalım.

İzmir Drone Çekimi, Sektörel Kullanımlar

Drone kelimesi aslında halk arasında çok bilinmesine karşın bir hava aracı olarak pek de düşünülmeyen sadece Uçan Kamera olarak akla geliyor. Oysa ki elektrik dağıtım hatları üzerindeki yabancı maddelerin temizlenmesi, tarım sektöründe ürün kontrolleri, taşımacılık, promosyon dağıtımları, haritacılık, ormancılık v.b. bir çok sektörde kullanılmakta. Drone Çekimi İzmir de yine bu sektörlerin kullanımının yanı sıra turizm ve tanıtım faaliyetleri içinde tercih ediliyor. Biz Drone Stüdyo ekibi olarak bahsettiğimiz bir çok sektöre ek hizmet verirken farklı drone modelleri kullanıyoruz. Bu drone modelleri taşıyacakları kapasite, uçuş yapılacak bölge, hava şartları, kalkış alanı gibi bir çok faktöre göre seçiliyor. Yani sanılanın aksine drone dediğimizde belki sizler için sadece küçük bir hava aracıyken bizler için durum hiç de böyle olmuyor.

İzmir Drone Çekimi Hizmetler

İzmir drone çekimi belediyecilik faaliyetleri

İzmir drone çekimleri turizm faaliyetleri ve tanıtım

İzmir dron çekim kamu kurum ve kuruluşları görevsel faaliyetleri

İzmir drone çekimi köprüler ve barajlar

İzmir drone cekimi otoyol, kavşak ve karayolları

İzmir Drone Çekimi deniz taşımacılığı

Izmir drone cekimi havayolları tanıtım faaliyetleri

İzmir Drone Çekimi Çeşme, Karaburun, Mordoğan, Alaçatı turistik geziler

İzmir drone çekimi konser ve etkinlikler

İzmir drone çekimleri nişan ve düğün organizasyonları

 

Öncelikle belirtelim ki dünya da rakipsiz tek lider olan üretici Dji Drone modellerinden bahsedeceğiz. 10 yıla yaklaşan tecrübe ile daha stabil ve güvenli drone üreten bir üretici bulamadık.

Dji Mavic Air : Ailemizin en küçük personeli olmakla birlikte 430 gram ağırlı ile hem Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü talimatı dışında kalıyor hem de çektiği görüntüler izleyenleri büyülüyor. SHGM talimatına göre meskun mahaller içinde 500 gram üzerinde drone uçurmak ayrı bir izne tabiidir. Bu izin bazı nedenlerden dolayı alınamayabiliyor. İzmir Drone Çekimi hizmetimizde bu nedenleri hizmet almak isteyen müşterilerimize anlattığımızda haklı olarak bu durumdan bilgi sahibi olmadıklarını anlıyoruz. İzmir İlimizde Adnan Menderes ve Kaklıç Askeri Havalimanlarının olması ve bu alanların 9km yarı çağında DRONE uçuşu SHGM talimatının 18. maddesine göre yasaktır ibaresinin bulunması işleri zorlaştıran en büyük faktör. İşte böyle durumlarda kurtarıcımız İzmir Drone Çekimi için yardımımıza koşuyor. İşte mavic air….

izmir drone çekimi
 

İzmir Drone Çekimi

İzmir merkez  ilçesi başta olmak üzere İzmir ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimihavadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

 • İzmir drone Çekimi

 • İzmir limanları ve marinalar drone çekimi

 • İzmir turizm işletmeleri ve turistik bölgeler dron çekimi

 • İzmir gıda tesisleri drone çekimi hizmetleri

 • İzmir fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

 • İzmir üniversiteleri drone çekimi

 • İzmir oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

 • İzmir kamp alanları hava çekimi

 • İzmir devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

 • İzmir açılış törenleri ve etkinlik drone çekimi

 • İzmir haritacılık drone görüntüleme

 • yerli/yabancı şirketlerin Drone VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

İzmir  Drone Çekim

 

 • İzmir Karayolları ve otoyolları drone çekim hizmeti
 • İzmir köprüleri drone çekimi
 • İzmir barajlar havadan çekim hizmetleri
 • İzmir orman arazileri havadan görüntüleme
 • İzmir tünelleri drone çekimi
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler drone çekimi
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi parkları drone çekimleri
 • İzmir ili ve ilçeleri belediye tanıtımları için drone Çekim hizmetleri vermekteyiz.

İzmir  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

İzmir  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere İzmir İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; İzmir  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların drone video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

İzmir  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere İzmir İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

İzmir  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.

 

 

 İzmir Hava Çekimi

 

İzmir  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

İzmir  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere İzmir  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

İzmir  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir