DJI Inspire 2 Multikopter + Zenmuse X5S Kamera

DJI INSPIRE 2

DÖNÜŞEN TASARIM
Kuvvetli Karbon fiber kolları ile çekim alanınızdan çıkacak, kayıt şeklinizi tümden değiştirecektir. Sınırlama olmadan 360 derece çekim yapabilir daha önce yakalama imkanı bulamadığınız görüntüler elde edebilirsiniz.

4K VİDEO @30FPS
DJI inspire 1 sizlere 4K videoyu 30fps çekim imkanıyla sunmakta. 12 megapixel fotoğraf kaydı yapabilir, 9 elemanlı optik sistemi sayesinde keskinliği bozulmayan görüntüler alabilirsiniz.
TAM ÖZELLİKLİ UYGULAMA
Yepyeni kullanıcı dostu arayüz sayesinde sizleri yeni imkanlar beklemekte. Kameranızın yada havadan görüntüleme sisteminizin kontrolünü mobil uygulamayla elinize alın. Herşeyi yeni yazılım sayesinde, kamera ayarlarından uçuş telemetrisine kadar, otomatik kalkıştan eve dön komutuna kadar, ekranınızda görüntüleyin ve bir tıklamayla işleminizi gerçekleştirin.

OPSİYONEL ÇİFT KULLANICI KONTROLÜ
Arkadaşınızla uçun gördüklerinizi paylaşın. İki kumanda imkanı ile daha önceyakalama imkanınız olmayan açıları ve kayıtları yakalama şansı bulacaksınız. Biriniz Inspire 1’ı kullanırken arkadaşınız kamerayı kontrol edebilecek.
* Tabletler Dahil Değildir.

AERODINAMIK
DÖNÜŞEN TASARIM
Karbon fiber kolar yardımı ile Dji inspire 1 havada dönüşerek şekil değiştirecektir. Bu sayede kamera cihazın altında kalacak, çekimlerinizde bir engelle karşılaşmadan 360 derece özgürce alabileceksiniz. Uçuş yönüne bağımlılığınız ortadan kalkarak sınırlama olmadan kayıtlar almanız artık mümkün.
Inspire 1 bütün parçaları düşük ağırlıkta ve dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Gövdenin Aerodinamik yapısı gökyüzünü keserek sizlere daha iyi kontrol imkanı sunmaktadır. Bu sayede daha uzun süre güvenle kullanmanız mümkün olacaktır.

MODÜLER, GELİŞİME AÇIK SİSTEM
Inspire 1’in gimbal ve kamera sistemi, rahatlıkla ayrılarak taşıma sırasında kolaylık sağlar, geliştirme ve yenilikler içinde imkan tanıyacaktır.
CANLI HD GÖRÜNTÜLEME
Inspire 1’in kamerası sizlere mobil cihazınızdan canlı 720p HD görüntüleme yapacaktır. Kameranın ne gördüğünü sizlerde yüksek çözünürlükte görebileceksiniz on your mobile device giving you a perfect view of what the camera sees to frame your shots.
2km’ye kadar canlı görüntü aktarımı teknolojisi yeni ve geliştirilmiş Lightbridge teknolojisi ile sizlere sunulmakta.

İÇ MEKANLARDA GÜVENLE UÇUN
Bütün seviye pilotlar için bile iç mekan uçuşları becerilerini test ettikleri alanlar olmuştur. DJI’ın yeni teknolojisi sayesinde, Optik akış takip sistemi ve beraberinde çalışan sonik ses dalgaları sayesinde iç mekan uçuşlar görülmemiş bir kolaylık seviyesine ulaştı. Bu teknoloji sayesinde iç mekanlarda GPS sinyali görülmemesine rağmen sabit uçuş ve hover özelliklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz, havadan görüntüleme sisteminiz rahatlıkla kumandayı bıraktığınızda pozisyonunu koruyabilecektir.

AKILLI GÜÇ KONTROL SİSTEMİ
Tam yerleşik güçlü batarya Inspire 1 ‘inize güç sağlarken aynı zamanda sanal olarak kendini kontrol edebilmektedir.
Uçuş sırasında, canlı olarak batarya durumunu görebilirsiniz, bu sayede ne kadar daha uçuş süreniz kaldığını hesaplayabilirsiniz. Sanal sistem uçtuğunuz mesafeyi hesaplayarak eve dönmek için gerekli olan tahmini uçuş süresini bilerek sizlere batarya durumuna göre ikaz ederek eve dönmeniz gerektiğini bildirecektir.
Bataryanız herbir hücrenin voltajını, kaçkere kullanıldığını, batarya durumunu takip edip sizlere bildirerek uzun yıllar Inspire 1 ‘inizi kullanmanız için imkan tanıyacaktır.

ÖZELLEŞMİŞ KUMANDA
Inspire 1 ‘ın kesin kontrolünü yeni DJI gelişmiş uzaktan kumanda ile sağlayın. Fotoğraf ve video kaydı için düşünülmüş butonlar sayesinde tek tuşlamayla işlem yapabilirsiniz. Yerleşik şarj edilebilir bataryası sayesinde daha uzun süre ve kolay kullanıma sahip olun. Gimbal kontrolünü kolaylaştıran yeni yöntemle tanışın. HDMI ve USB bağlantı imkanı tanıyan uzaktan kumanda sayesinde ister ekran istersenizde mobil cihazınızı ekran olarak kullanabilirsiniz.

KOLAY, GÜVENLİ UÇUŞ

inspire2
dji-inspire-2-combo-x5s-kamerali-drone
DJI_Inspire2-0831
dji-inspire-2-x5s
DJI-zenmuse-x7-inspire-2-ryan-longnecker-2