EKİPMANLARIMIZ

 

Sizler İçin Her Zaman Bir Drone Havalanmak İçin Hazır!!


Inspireeeeeee2

DJI INSPIRE 1 X5

Dji S900

DJI S1000

phantom4 pro

DJI PHANTOM4 PRO

dji-mavic-pro-drone-2445.0

DJI MAVIC PRO

Biz Drone Stüdyo Ekibi olarak 7 gün 24 saat sizler için havadan video ve fotoğraf çekimi için çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız içerisinde küçükten büyüğe her ihtiyacınız için insansız hava araçları bulunmakta. ister belgesel çekimi, isterseniz özel etkinlikleriniz için mutlaka sizler için vazgeçilmez olacak bir drone sunuyoruz.

Profesyonel drone pilotlarımız ile siz hayal edin biz hayallerinizi havadan çekelim. SHGM iha lisanslarına sahip pilotlarımız sürekli olarak teknolojiyi takip etmekte ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün eğitimlerine katılmaktadır. Haberleşme becerileri sertifika ile sağlanmış pilotlarımız uzun yıllardır edindikleri uçuş tecrübeleri sayesinde zoru başarmak için bizimle çalışmakta ve tüm profesyonel hava çekimlerinin altından müşteri memnuniyeti ile kalkmaktadırlar.

Uçuş tecrübesine bağlı olarak drone larımız her türlü hava koşulunda uçma yeteneğine sahiptirler. Sadece sağnak olan yağmur geçişlerinde havalanmayan drone larımız şiddetli rüzgarlarda dahi uçabilmektedirler.

HAVA ÇEKİMİ FOTOĞRAF

Özel gün ve etkinlikler, bina çekimleri, fabrikalar v.b. alanlarda 21mp e kadar görüntü çözünürlüğü ile net ve titreşimsiz fotoğraflar çekiyoruz. Özellikle Phantom 4 Pro nun sahip olduğu mekanik shutter ı sayesinde Canon 5D Mark3 ile eş değer resim kareleri, canlı ve net görüntüleri sizler için çekmekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca akşam hava karardığında düşük ışık ortamlarında pozlama ve iso ayarları sayesinde gece fotoğraflarında da farkedilir bir üstünlük sağlıyoruz.

HAVA ÇEKİMİ VİDEO

Tanıtım filmi, düğün, etkinlik, film, prodüksiyon alanlarında 360 derece dönebilen gimballeri sayesinde s1000 ve inspire 1 modellerimiz kusursuz 4k videolar çekebiliyor. Ayrıca canlı yayın seçenekleride sağlayan ekipmanlarımız havadan düğün ya da organizasyonunuzu sevdikleriniz ile anlık paylaşmanıza olanak sağlıyor.

DRONE KİRALAMA

Hava çekimi ya da başka bir değimle havadan çekim ihtiyaçlarınız için drone kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Pilotu ile birlikte verdiğimiz bu hizmet özellikle kısa süreli ihtiyaçlarınız için uygun bütçeli çözümler sağlamaktadır. Sizler arayın biz ihtiyacınıza göre çözümler sunalım… Tüm drone modellerimiz SHGM ne kayıtli ekipmanlardan oluşmaktadır.

İzmir Drone Çekimi sayfamızı ziyaret emek için ….